Čo si pamätám, vždy som so sebou bola nespokojná. Nech šlo úplne o čokoľvek, čo bolo v mojom živote. Necítila som sa dobre, keď sa na mňa hocikto čo i len pozrel, proste ma to úplne vyvádzalo z miery. Vedela som, že to je len môj osobný problém a napriek tomu som nevedela, ako si s ním mám poradiť. Stále som len stále utiahnutá v rohu, bez kamarátov a bez hocikoho, kto by mi bol oporou. Musím povedať, že som sa začala neznášať. Bola som v takých depresiách z toho, ako vyzerám a z toho, akú mám postavu, že som sa skutočne začala nenávidieť. Bolo to asi jedno z najhorších období, aké som kedy prežívala. Vedela som však, že toto musí niekedy prestať.

činky

Tak som sa miesto toho rozhodla naučiť, ako sa budem mať rada. Vedela som, že to nie je ľahký oriešok, no bola som ochotná to skúsiť. Zobrala som si do ruky zošit a napísala som všetko, čo mám na sebe rada a snažila som sa nájsť na svojich nedostatkoch niečo pozitívne. Človek by neveril, že to skutočne výborne fungovalo. Zrazu som začala byť sebavedomejšia a istejšia v tom, kto som a ako sa cítim. Bolo to, ako keby som bola znovuzrodená. A vtedy som sa rozhodla, že sa budem cítiť ešte lepšie, keď trochu schudnem. Začala som cvičiť a venovala som sa proteínovej diéte, pri ktorej som vedela, že nebudem hladovať. Neverili by ste, čo to so mnou urobilo.

dieta

Sama som sa cítila ako úplne nový človek. Jednoducho som bola niekto iný, držala som hlavu hore, usmievala som sa na okolie a zrazu sa aj chlapi začali o mňa zaujímať akosi viac. Chodila som vonku, chodila som sa zabávať a ktovie, možno, že moje nové ja nájde aj nejakú lásku. Bola som ochotná to skúsiť a veľmi som sa tešila, že to tak bude. Veď kto by už len z toho nemal radosť? Tešili sa ešte aj moji rodičia, a to bolo skutočne úžasné. Určite choďte do toho aj vy.