Pri zariaďovaní bytu či domu alebo iného komerčného priestoru musíme myslieť aj na rozmiestnenie svietidiel, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej miestnosti, ktorú využívame na mnohoraké účely, no potme to nejde. Projekt interiérov zahŕňa aj návrh množstva, typu svietidiel, ich svietivosť, farby svetla a podobne. Výkon a miesto inštalácie sú podriadené tomu akú atmosféru chceme danému priestoru vtisnúť.

Ťažký výber z množstva moderných lustrov

Šťuknúť vypínačom je ten najjednoduchší úkon, ktorý môžeme urobiť, aby sa priestorom rozlialo svetlo, ktoré potrebujeme k svojej každodennej práci, ale aj pri športovaní alebo oddychovaní. Žiarovky v lustroch či lampách sa rozsvietia podľa toho aký majú výkon či odtieň svetla, tie gu10 led Ledprodukt moderné, vyrobené LED technológiou sú navyše aj úsporné, šetria nám financie, sú priateľské k životnému prostrediu a ich životnosť je podstatne dlhšia ako ich predchodcov.

Klasické žiarovky sa pomaly poberajú „do histórie“ a na ich miesto úspešne nastupujú LED žiarovky, vyrábané s rovnakou päticou, aby ich bolo možné vymeniť bez nutnosti kúpy nového lustra či lampy. SMD LED žiarovky GU10 môžeme zaradiť medzi najobľúbenejšie typy, lebo ich výkon umožňuje použiť ich aj v úlohe hlavného osvetlenia. Konštrukčne sú predurčené na zapustenie do sadrokartónových stien či podhľadov, kde sú nenápadné, ale o to zaujímavejšie.

Tvar žiarovky vás už neodradí

Žiarovky GU10 dokážu verne rozpoznať farby osvetľovaného objektu, lebo sú vyrobené s dôrazom na vysoký index podania farieb. Obsahujú kvalitný COB alebo SMD LED čip aj CCD driver, ktorého hlavnou úlohou je odstrániť jemné blikanie aj potom, keď žiarovku vypnete. Odtiene farby svetla sú tri, biela neutrálna, teplá a studená, ich vzájomné prelínanie a prechody má na starosti systém DUAL-WHITE, ktorý sa dá ovládať aj diaľkovým ovládačom alebo smartphonom. Stmievateľnosť je takisto jedna z benefitov týchto žiaroviek, čím si môžete vyčarovať požadovanú svetelnú náladu priestoru.