Ak niečo skutočne trápi ženu po pôrode, tak sú to jednoznačne prebytočné kilá. To sú strašiaky všetkých žien po pôrode. Telo ženy sa počas tehotenstva priam neuveriteľne mení. Neverili by ste tomu, čo sa dokáže diať a nezáleží na tom, koľko kíl mala pred otehotnením. Stáva sa, že ženy, ktoré boli trochu pri tele nepriberú veľa, ale môžu pribrať aj naozaj dosť. A to isté aj so štíhlymi ženami, ktoré môžu pokojne počas tehotenstva pribrať aj tridsať kíl. Je jasné, že sa vtedy cítia ako malý tank a tie kilá sa možno ľahko naberajú, ale oveľa ťažšie sa zhadzujú.

salát

Keď máte pocit, že sa na vás po pôrode tie kilá jednoducho usadili, nemusíte to byť len pocit, môže to byť aj skutočná pravda. Všetci vás budú uisťovať, že sa tie kilá vytratia, pretože budete vaše dieťa stále kojiť a behať okolo neho, no niekedy to jednoducho neplatí. Vtedy musíte myslieť na to, že by ste s tým mali niečo urobiť. Ale ťažko je chodiť do posilňovne, keď máte na krku malé dieťa, ktorému sa musíte venovať, no nie? Ale aspoň viete, že pohybu máte dosť, teraz musíte upraviť stravu. Mnohým ženám sa osvedčila práve ketonova dieta.

vafle

Mnohé mamičky sa obávajú toho, že akonáhle si začnú dávať veľký pozor na to, čo zjedia, značne im poklesne energia. Pri tomto type chudnutia sa však vôbec nemusíte báť, pretože si môžete byť istá tým, že vám energia neobudne, naopak sa vám dokáže poriadne prebudiť, a to pri dieťati rozhodne potrebujete, no nie? Okrem iného sa nemusíte báť ani jojo efektu, keď prestanete dávať pozor. Toto vám taktiež absolútne nehrozí. Túto metódu preferujú aj doktori, čo vás môže ešte viac ubezpečiť v tom, že toto je naozaj tá správna cesta, ktorou sa môžete vydať, pokiaľ chcete chudnúť zdravo a netrápiť sa pri tom zbytočnosťami. Nič nie je pre čerstvé maminky na chudnutie lepšie, ako práve toto, no nie?