Poznáte klasickú tantrickú masáž? Ak ste ju minimálne raz skúsili, tak mi dáte asi za pravdu, že to bol pravdepodobne vzrušujúci zážitok, pri ktorého konci ste sa navyše cítili nabití čerstvou životnou silou. Pravdepodobne ste sa cítili lepšie aj psychicky, aj telesne a zlepšil sa vám vďaka nej váš sexuálny život. V prípade, ak ju chcete vyskúšať znova a skúsiť nejakú novinku, ešte o stupeň intezívnejší zážitok, tak potom je tu pre vás body tantricka masaz.

Tma, nahá modelka

Kto vie po anglicky tak asi vie, že pojem „body“ je v slovenčine telo. V našom prípade to znamená, že masérka bude pri masáži používať celé svoje pôvabné telo, ktorým sa bude doslova „kĺzať“ po tele zákazníka. Je to teda technika tela na telo. V takomto prípade sa tak nepoužívajú len ruky. Pre lepšie kĺzanie tela masérka zvykne používať špeciálne voňavé masážne olejčeky. Tento druh masáže síce môže vyskúšať každý dospelý človek, ale primárne je táto praktika odporučená pre skúsenejších a citovo silných návštevníkov. Je tu totiž pochopiteľne potrebné rátať s väčším vzrušením.

Body tantric massage vám ale neposkytne hocikto. Primárne ju nájdete v ponuke tantra salónu v Bratislave. Salón a personál sú dokonale prispôsobené na senzuálne masáže a vrámci tantry vám dokážu poskytnúť všetky známe praktiky. A to napríklad aj:

  • Secret dark, Rain mutual, Magic tantra, Senzual, Special, Deluxe a Exclusive.

Ženské nohy, zadok

Nesmieme zabudnúť spomenúť, že v ponuke sa nachádza aj masáž pre páry. Je totiž mýtus, že senzuálne masáže sú určené len pre mužov. Sú rovnako tak prospešné aj pre ženy a táto praktika je toho dôkazom. Môžete teda so sebou do salóna vziať aj svoju polovičku a dopriať si spoločný pôžitok. Navyše sa môžete priučiť konkrétnym technikám, ktorými následne budete môcť obohatiť svoj súkromný intímny život. Všetko sa to začína úvodným rituálom namaste, počas ktorého sa vzdáva pocta našim telám, no zároveň sa pri ňom precvičuje dýchanie a ideálne vás pripraví na samotnú masáž.