Peniaze a s tým súvisiace peňaženky, či už dámske alebo pánske je často diskutovaná téma. Tak, ako nám primerane záleží na peniazoch, takisto nám záleží aj na výbere peňaženky.

purse-5647_640

Kvalitná kožená peňaženka z ponuky kožené peňaženky Diverseshop Vás určite osloví, výber je veľmi široký a určite Vás aj poteší. Nielen dámy, ktoré peňaženky častejšie vymieňajú a striedajú podľa aktuálnej kabelky, ale aj páni, ktorí si dajú záležať najmä na funkčnom a praktickom využití.

Ponuka preto obsahuje rôzne modely, od jednoduchších, ktoré sú vhodné na dennodenné praktické používanie až po luxusné darčekové balenia kvalitných kožených peňaženiek, ktoré využijete napríklad na spoločenské udalosti. Tomuto širokému výberu sú prispôsobené farby v dámskej a pánskej kolekcii. Snáď najobľúbenejšou farbou dámskych peňaženiek zostáva červená farba, je v ponuke vo viacerých odtieňoch, povrchovej úprave matnej alebo lakovanej a takisto v rôznych veľkostiach. Dámska kolekcia vyniká takmer všetkými farbami, ich kombináciami, lakovanou alebo matnou povrchovou úpravou, ozdobnými prvkami a viacerými typmi uzatváraní, najčastejšie na obvodový zips, ozdobné kovové cvoky alebo magnety, prípadne ozdobné vrchné zapínanie.

Pánske peňaženky sú v ponuke v neutrálnych tónoch, moderných farbách, ktoré sú vhodné pre pánov akéhokoľvek veku. Klasické, business modely, alebo praktické športové, prípadne štýlové dolárovky, s bezpečným uzatváraním, ochrannými prvkami pre karty, sofistikovanou vnútornou organizáciou, dostatkom priestoru pre mince, bankovky, karty a iné drobnosti, ktoré sú pre mužov ale zásadné.

briefcase-161032_640

Luxusné kožené peňaženky sú vhodné ako darček, určite potešia oko aj dušu obdarovaného a to aj vďaka vkusnému darčekovému baleniu vo forme kazety, v ktorom je peňaženka zabalená v elegantnom hodvábnom papieri. Pripomínajú zlaté staré časy a vyjadrujú konzervatívne poňatie s nádychom luxusu a moderného dizajnu.

Široký výber, primeraná cena, kvalitné šitie, odolnosť, pevnosť, moderný vzhľad, praktický vnútorný priestor pod elegantnou vonkajšou úpravou sú parametrami kožených peňaženiek pre Vaše požiadavky a Váš štýl.