Potrebuje vaše auto kúpeľ, relax ale nemáte dostatok času ?Netrápte sa zbytočne umývaním a nechajte si vyčistiť vaše auto s kompletným čistením.

AUTOUMYVÁREŇ DUBNICA

Patríte k ľudom, ktorý si potrpia na čistote vášho auta, skútra, bicykla alebo prívesu ale nemáte na toto všetko čas? Preto je tu autoumyváreň Dubnica, ktorá ponúka všetky tieto služby na jednom mieste. Dodajú šmrnc a čistotu vášmu vozidlu s profesionálnymi prípravkami od značky MAFRA. Tieto prípravky sú šetrné a skvelo vyčistia aj nečistoty ktoré sa nedajú tak ľahko očistiť.

Snímka obrazovky 2020-04-29 o 13.03.53

Umyť, vyčistiť alebo vyleštiť auto dokáže tím profesionálov v Dubnici. Rozlišujeme 2 typy : Ručná a Bezdotyková umyváreň. Rozdiel medzi ručným čistením je že ste schopný vyčistiť auto aj v tých najmenších častiach, detailne vďaka kvalitným vysokotlakovým čističom. Vysoký tlak nepoškodí lak a docielite kvalitné umytie. Na druhej strane bezdotyková umyváreň je o niečo jednoduchšia. Nemusíte vynaložiť žiadne úsilie a vaše auto dostane relax aký si zaslúži.

alu-disky-656x300

Autoumyváreň sa v súčasnosti využíva čoraz častejšie a to hlavne preto, lebo je to pohodlné. Dokážete mať čisté auto behom niekoľkých minút. Vysokotlakové čističe ktoré sa používajú na umývanie zabezpečujú vynikajúce výsledky.

Rýchlo a jednoducho budete mať vyčistené auto. Záleží nám, aby bolo auto čo najlepšie umyté a vyčistené. Je potrebné dbať aj na výber správnych čistiacich prostriedkov. Špeciálne prípravky na čistenie laku, kože alebo sedačiek je potrebné vyberať podľa typu materiálu. Po umytí nasleduje leštenie. Takisto sa používajú vysoko kvalitné prípravky aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu.

Pokiaľ máte špinavé auto a potrebujete ho vyčistiť dovezte ho do autoumyvárne v Dubnici.