Už dlhšie snívate o krásnych, dlhých a hlavne prirodzených mihalniciach? Chceli by ste mať pohľad ako hviezdy z Hollywoodu? Predstavte si, že sa ráno zbudíte, pridáte k vašim mihalniciam naše umelé trsy a začnete deň ako bohyňa. Ktorá z nás by nechcela zažiť ten úžasný pocit? Naše umele trsy d-nails.sk značka ARDELL vám to môžu poskytnúť! S nimi dosiahnete ten dokonalý vzhľad, ktorý chcete a všetkých naokolo očarí! A vďaka nim budú vaše riasy hustejšie, dlhšie, pevnejšie a výraznejšie. Naše umelé trsy Ardell nie sú len obyčajné umelé riasy. Sú vyrábané z ultralightových vlákien, ktoré sú pohodlné na nosenie a vyzerajú ako prírodné mihalnice.

mihalnice

Nevyzerajú umelo! Sú navrhnuté tak aby perfektne zapadli a zvýraznili vaše oči, bez hocijakých komplikácií. Nie sú ťažké, sú vode-odolné a ľahko aplikovateľné ako ostatné, takže nehrozí, že by vám naše trsy poškodili vaše mihalnice. Máme veľkú ponuku z ktorej je čo vyberať. Niektoré balenie obsahujú až 56 jednotlivých čiernych rias v rôznej dĺžke. Či už máte záujem o krátke, stredné, dlhé alebo o double trio trsy (3 knoty naraz v jednej línii, ktoré sú zdvojené, sú hustejšie.), inviduals (po jednom trse) alebo iné. Veľkou výhodou je, že naše mihalnice môžu byť nosene 4-6 týždňov, bez hocijakých komplikácií.

umelé trsy

Nepredávame len trsy mihalníc, predávame aj sebavedomie a krásu, ktorú si zaslúžite. Tak prestaňte snívať a začnite konať!! Či už plánujete ísť na večierok, svadbu alebo len tak do práce, s Ardell budete vždy vyzerať fantasticky a cítiť sa sebaisto. ARDELL je to čo vám chýba ku vašej dokonalosti. Nakúpte naše Ardell mihalnice ešte dnes a získajte to po čom túžite. Mať krásne, dlhé a prirodzene vyzerajúce mihalnice. Pohľad, o ktorom ste vždy snívali. Neváhajte, vaše oči si zaslúžia byť v centre pozornosti. Uvidíte, že sa budete cítiť ako žmurkacia bábika.