Pracujete ako muž na pozícii, ktorá vyžaduje elegantné oblečenie? V lete si užívate každú chvíľu a podľa toho volíte aj vzdušné odevy? Každý štýl je dôvodom nielen k výberu hodiaceho sa odevu, ale aj obuvi. A ak si, milé dámy, myslíte, že mužom na tom, čo majú na nohách nezáleží, tak sa veľmi mýlite.

pánské boty

Topánky sú nielen voľbou pre počasie, ale tiež pre konkrétny štýl obliekania. Asi by nebolo príliš vhodné k obleku nosiť tenisky, k šortkám si dať mokasíny alebo v zime obuť sandále. A tak ako aj v oblečení, tak aj v topánkach sa musíte cítiť hlavne dobre.

A k tomu všetkému mať originálny štýl a možnosť uspokojiť svoje potreby a požiadavky. Takže to chce široký sortiment, vďaka ktorému si vyberie aj ten najnáročnejší muž.

Len si predstavte výber obuv pre mužov ako:

§ Členková obuv
§ Vychádzková fashion
§ Tenisky
§ Outdoor
§ Športová
§ Sandále
§ Šľapky
§ Gumáky
§ Plážová

schody

Tomu sa hovorí pestrý výber, čo poviete?
A okrem pestrého výberu ide hlavne o kvalitu a značku. Aj muži si potrpia na dokonalosť a obuv je základom celého originálneho outfitu. Stač malá odchýlka a celý zámer vyjde nazmar. Takže voľba obuvi je to pravé orechové.
Rôzne prevedenia obuvi a široký výber nielen dizajnových prvkov ako farba, doplnky a podobne nie sú to jediné, čím sa štýlové topánky od ostatných líšia. Vyberať si môžete dokonca podľa tvarov, podrážky, či výšky. A v neposlednej rade tiež na zaviazanie, suchý zips a rôzne kombinácie, ktoré okrem praktickej časti tvoria aj tú dizajnovú.