Čo je to ženská impotencia?

Impotencia nie je len výsadou mužov. Keď je muž impotentný, väčšinou to aj vidíme na vlastné oči, v prípade, že ste jeho partnerka. U žien sa to ale často nedá dokázať a môže sa stať, že partner si odmietanie sexu a intímností vysvetlí ako problém z jeho strany. Alebo môže viniť partnerku, že ju už sex s ním nebaví, že sa chce rozísť alebo že má iného. Ženská impotencia však býva častokrát zdravotný problém, za ktorý pravdepodobne žena ani nemôže. V partnerskom vzťahu je preto veľmi potrebná komunikácia, vzájomné porozumenie a samozrejme dôvera. Žene určite nepridáva v jej probléme, keď musí okrem iného čeliť ešte aj výčitkám a obviňovaniu.

Impotencia

Kedy teda zbystriť pozornosť a začať rozmýšľať nad tým, že asi nie je niečo v poriadku? Ak máte už dlhšiu dobu averziu voči sexu, prípadne chuť máte, ale pri sexe pociťujete nepohodlie, nedokážete dosiahnuť orgazmus a sex vás bolí. Príčiny sú rovnako ako u mužov fyzické aj psychické. Pri psychických príčinách si dokážete pomôcť sami, prípadne sa poradíte so sexuológom alebo psychológom. Vy najlepšie viete, čo vám robí dobre, čo nie a čo vám vadí. Upracte si v hlave a hlavne nezanedbávajte psychohygienu. Rozprávajte sa z partnerom a nájdite kompromisy. V druhom prípade, pri príčinách fyzických, ako je menopauza, hormonálne zmeny, vám najlepšie poradí váš doktor. Ak ste po psychickej stránke v poriadku, ale ten orgazmus nie a nie prísť, musíte si pomôcť ináč.

Lovegra

Ako riešiť impotenciu?

Či už spomínanou návštevou odborníka na túto problematiku alebo tiež vyskúšaním prípravkov na liečbu impotencie voľne dostupných na trhu. Lovegra je jedným z najznámejších liečiv v danej oblasti. Lovegru ľahko zoženiete napríklad v špecializovaných e-shopoch. Lovegra sa zameriava na rozprúdenie krvi vo vagíne a jej relaxáciu. Takto sa orgazmus zaručene dostaví a bude intenzívnejší. Lovegra je tá správna cesta za lepším a kvalitnejším sexuálnym životom.