Potrebujete si vymeniť vaše staré pneumatiky za nové alebo potrebujete prezuť vaše pneumatiky z letných na zimné alebo naopak zo zimných pneumatík na letné? Ak pneumatiky, ktoré idete prezúvať sa vám zdajú opotrebované, radšej zvážte kúpu nových pneumatík na vaše osobné vozidlo. Vaše auto musí byť naozaj bezpečné a vhodné na jazdenie po cestnej premávke. Len tak sa uistíte, že bude spĺňať a bude prevádzkyschopné jazdy.

electric_car_17

Nejeden vodič prišiel už o život len vďaka nekvalitným alebo opotrebovaným pneumatikám na jeho vozidle. Na to si dávajte veľký pozor, aby boli dobre natlakované, mali dezén taký, aký majú mať pneumatiky a neboli opotrebované zvonku. Prílišné opotrebovanie môže na cestnej premávke spôsobiť aj nehodu alebo vážnu smrť nielen vašej rodiny, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. Mali by ste si na správne pneumatiky dávať naozaj veľký pozor. Len tak sa vyhnete prípadnému ohrozeniu zdravia užívateľom cestnej premávky. Aby vás vaše auto odviezlo na vašu vysnívanú dovolenku, nechajte si ho ešte pred samotnou cestou dať poriadne skontrolovať. Tak by ste mali navštíviť pneuservis Dubnica, ale i autoservis, kde vám vaše vozidlo naozaj dokonale pozrú a odhalia jeho nedostatky, ktoré by ste ešte pred dovolenkou mali dať vymeniť. Potom sa môžete s kľudom a pokojom vydať na vašu vysnívanú dovolenku vašich snov aj s celou vašou rodinou.

hero-1-1920 (1)

Na osobnom vozidle si nechajte skontrolovať brzdové platničky a celkové brzdy, správne nastavenie volantu, či sú doliate všetky kvapaliny, ktoré tam majú byť a či vám olej nevyteká inde z auta. Len tak si budete na stopercent istý, že vaše osobné vozidlo je naozaj v poriadku a vy sa pokojne môžete pustiť do cesty na dovolenku. Prajem príjemnú a vydarenú dovolenku a nech vám vaše osobné vozidlo naplno slúži.