Ste milovníkom nových podnetov? Radi vyhľadávate vzrušenie, alebo si časté výlety vyžaduje vaša práca? Nebaví vás už váš obstarožný kufor? Kolieska sú pokazené a nedá sa zavrieť? Ak sa s ním trápite už roky a chcete ho vymeniť za nový potrebujete kvalitnú cestovnú batožinu, ktorú nájdete v našom obľúbenom e-shope. Lacnú a zároveň funkčnú batožinu si objednáte rýchlo a ľahko.

kufry

Pomaly sa blíži aj leto a vaše balenie sa na dovolenku už nemusí byť trápením. Naše cestovné kufre vám poslúžia dlhé roky a zaručene vás nesklamú. Vyberte si z najrôznejších veľkostí a prevedení našich produktov. Na kolieskach, bez nich, červené, chrómové, čierne atď. a všetky odolné voči slnku, vode a mrazu. Váš vkus môžete naplno prejaviť pri výbere „toho vášho“. Voľba je len na vás. Podľa použitia si môžete vybrať, buď akýkoľvek kufor alebo batožinu, dokonca aj kabelku či tašku. Vyberte si lacný a kvalitný model bez obavy, že o rok budete musieť kupovať nový. V ponuke máme tiež škrupinové kufre, rodinné sady a zamestnanecké sady.

Odolnosť a luxus

Vysoko odolný škrupinový model na štyroch kolieskach, ktoré sú hladké a zaistia vám príjemný a ľahký pohyb v rôznom teréne poteší pri dlhých výletoch. Tento produkt (ako mnoho ďalších našich produktov) má integrovaný aj TSA zámok pre bezproblémové cesty do USA. Expandér umožňuje zväčšenie objemu až o dvadsať percent. Je vybavený obojstranným systémom balenia. Prestížny model so saténovou podšívkou je k dispozícii v rozmanitých farebných vyhotoveniach s päť ročnou zárukou.

Elegantne za dobrodružstvom

Batožina March Aspen je vďaka odolnému polypropylénu vhodná aj na náročné výlety do extrémnych podmienok. Vyzerá byť veľký, no napriek tomu sa s ním ľahko manipuluje a má nízku hmotnosť. Prvotriednu kvalitu zaručuje aj značka March.

letiště

Rafinovaný vzhľad našich produktov vás prekvapí svojou jednoduchosťou a praktickými funkciami. Skvele vybavený vnútorný priestor všetkých našich modelov zabezpečí ľahké balenie a zaistí prehľadné uloženie vašich osobných vecí. Máte istotu, že všetko zostane tam, kam ste to uložili. Nízka hmotnosť, kvalitné kolieska a možnosť systematického ukladania vecí sú veľkými prednosťami našich výrobkov. Vyberte si z širokej ponuky a potešte seba či blízkych novou a kvalitnou batožinou v rozumnej cene.