Kde nakúpiť topánky pre maličkých, nesklamať sa v ich kvalite a zároveň ušetriť nejaké to euro??Garancia vysokej funkčnosti a skvelej ceny je často iba fikciou. Presvedčte sa, že v našom e-shope tomu tak nie je. Práve naopak! Nakúpte u nás vášmu dieťaťu topánky, ktoré mu spríjemnia hry a chôdzu! Niet nad pohľad na spokojného potomka ako šantí na ihrisku.

botky
Určite ste už zažili podobnú situáciu; ste v parku, slnko svieti, vtáky štebocú a váš poklad plače, že ho bolia nožičky. Tomu je už koniec. Vyberte topánky u nás! V prípade, že by vám veľkosť alebo tvar topánok nevyhovoval, môžete ich vymeniť. Nakupovať na našej stránke je jednoduché. Zvoľte si kategóriu obuvi a už len surfujte! Môžete si pohodlne zadať požadovanú veľkosť a vyskočia vám relevantné výsledky. Tovar vám dodáme do dvoch dní.

Prírodné materiály

Správny vývin detskej nohy netreba zanedbávať. V našej ponuke nájdete topánočky z kvalitných prírodných materiálov. Majú flexibilnú podrážku, vystuženú pätu a mäkkú stielku s anatomickým tvarom. Malé nôžky sa potia viac, ako tie naše. Ponúkame prírodné textily, ktoré majú schopnosť pohlcovať vlhkosť. Tento materiál sa prispôsobuje tvaru nohy. Naše topánky sú ohybné tam, kde sa chodidlo pri chôdzi najviac zaťažuje, a to v oblasti prštekov. Podošvy majú tlmiace vlastnosti, aby sa maličkým príjemne behalo aj po nerovnom povrchu.

Topánočky do každého počasia

Nájdete u nás členkovú obuv, ktorá slúži na spevnenie nohy pri športe a turistike a hodí sa najmä do mrazov a vlhkého prostredia. Ešte stále sú najpopulárnejšie jednoznačne tenisky. Ponúkame športové a vychádzkové v rôznych veľkostiach a so zaujímavým dizajnom. Snehule sú už dlho klasikou. Je to tá najlepšia voľba na sánkovačku, alebo pri stavbe snehuliaka. Zvoľte moderné s krásnymi obrázkami z obľúbených rozprávok.

Plážová obuv z ľahkých materiálov, ktoré sú umývateľné sa hodí na kúpalisko alebo k moru. Pohodlné šľapky, žabky a savá obuv, ktorá zabraňuje poteniu nôžky je u nás k dispozícii v rôznych prevedeniach. Zakúpte si napr.detské baleríny k šatočkám pre dievčatá, kvalitné papuče do školy a škôlky či vzdušné a pohodlné sandále na leto. Obľúbené sú aj gumáky, ktoré majú štýl a teplú vložku. Sú ideálne do sychravého počasia plného blata a vody.

zelené botky

Toto všetko a viac, teda všetky naše produkty z kvalitných priedušných prírodných materiálov, s možnosťou módneho poradenstva pre najmenších, nájdete na.