Možno si spomeniete na scénu z jedného českého filmu, kedy sa chystá mladá žena do divadla so svojím partnerom a on tam príde v lyžiarskom svetri. Takéto fau-paix si neželá zažiť asi žiadna z nás.
Preto sa dnes pozrieme na to, ako by si mal váš muž vybrať pánsku obuv.

obuv

Moderná pánska obuv je jednoducho zlatým klincom celého outfitu, preto je potrebné venovať jej náležitú pozornosť. Hlavne keď sa chystáte k niečomu slávnostnejšiemu, mala by sa dokonale hodiť napríklad k obleku. Nejde len o prevedenie, ale aj o farbu a samozrejme pohodlie, na ktoré muži kladú predovšetkým dôraz.

Niektorí manažéri alebo napríklad bankári trávia v takých topánkach aj 12 hodín denne. A to je pre chodidlá poriadna dávka. Alebo čo treba ženích, veď ten v nich musí vydržať po celý svadobný deň! Môžete byť odpočinutí aj akokoľvek pripravení na obchodné rokovania, ale nesprávne zvolená obuv vám môže veľa znepríjemniť deň. Nebude potom myslieť na nič iné ako, že vás niekde tlačí alebo odiera. Po nekonečnom dni si potom budete liečiť pľuzgiere a nadávať, čo ste si to zase kúpili za šmejd.

o Ako teda naozaj dobre vybrať?
V prvom rade myslite na príležitosť, ku ktorej sa dané topánky hodia. Napríklad do zamestnania sa hodí matný dizajn, ktorý nijako nepúta pozornosť. Ku slávnostným udalostiam ako sú plesy alebo rôzne oslavy patrí zase lesk. Musí sa vám ale hlavne páčiť, veď to budete práve vy, kto ich bude nosiť.

boty

o Poďme si ich vyskúšať
Nesmejú vás tlačiť ani v špičke, ani v päte. Ďalej vám v obuvi noha nesmie takzvane plávať. Chodidlo by sa malo dotýkať oboch strán, potom je to ešte len v poriadku. U priehlavku by vás nemali škrtiť. Ak vám padnú ako uliate, koža sa už prispôsobí tvaru vášho chodidla a vy sa budete cítiť pohodlne.
Veľmi dôležité je, aby ste topánky dobre rozchodili, budú tak mať čas dokonale sa prispôsobiť vašim nohám.

Naše odporúčanie znie: Vyskúšajte ich po večeroch doma!
Tak si budete 100% istí, že sú tým pravým práve pre vaše nohy. V takých topánkach urobíte parádu všade, kde sa len ukážete.