Ak potrebujete zabaliť menšie produkty a hľadáte niečo naozaj praktické, vyskúšajte ZIP sáčky. Ich používanie je veľmi jednoduché. Uzatvoríte ich pohodlne jedným ťahom a ich obsah ostane bezpečne chránený. Extra pevné a opakovane použiteľné balenie predstavujú sáčkom so zipsom od spoločnosti 2pack. Môžete si vybrať rôzne veľkosti sáčkov, no aj ich rôzne farebné prevedenia. Siahnuť môžete po klasike, čiže priehľadnom sáčku s posuvným jazdcom, alebo môžete dať prednosť niečomu zaujímavejšiemu. Tým je napríklad sáčok s holografickým dekorom a jazdcom na uzatváranie.

zip sáčok

Je vyrábaný vo veľkosti 230 mm x 305 mm. Predstavuje efektné balenie, ktoré nikto neprehliadne. Jednoduchším typom uzatvárateľných sáčkov sú sáčky sú priehľadné klasické zip sáčky s uzáverom, ktorý chráni obsah sáčku pred vysypaním. Tie sú dostupné aj vo verzii s otvorom, ktorý je ideálny na zavesenie produktov na háčik a uľahčuje vystavovanie takto zabalených produktov, či ich skladovanie prehľadnou formou. Predávané sú za veľmi výhodnú cenu v 100 kusových baleniach, ktoré ocení nielen podnikateľ, ale aj bežný spotrebiteľ v domácnosti, či v práci.

sušienky v sáčku

Spoločnosť 2pack Vám okrem sáčkov so zispom ponúka široký sortiment tovaru určeného na balenie produktov, či zásielok. Nákupte v jednom e-shope všetko, čo k týmto činnostiam potrebujete. Nájdete tu klasické obálky, plastové obálky, obálky so zakomponovanou bublinkovou fóliou, kartónové obálky, či veľmi pevné kraftové obálky. Taktiež sú v ponuke aj rôzne typy sáčkov, ako napríklad sáčky a vrecká so samolepiacou chlopňou. Rovnako tu nakúpite lepiace pásky s rôznym využitím, ale aj baliace fólie a xerografický papier. Nakupujte obalový materiál od spoločnosti 2pack a získate kvalitné produkty, ktoré využijete v podnikaní aj v domácnosti. Ak ste nenašli presne to, čo potrebujete, obráťte sa na pracovníkov 2pack a dohodnite si výrobu produktov na zákazku.