Keby sa ma niekto opýtal či som spokojná so svojou postavou, asi by som sa len zasmiala. Existuje v dnešnej dobe vôbec niekto, kto je so svojou postavou skutočne spokojný? Väčšinou sa ľudia iba sťažujú. Jediný, kto je so svojou postavou spokojný je ten, kto na nej naozaj maká, nech sa deje čokoľvek. Pravidelné návštevy posilňovne, neustále staranie sa o to, čo je a koľko má pohybu. Jednoducho je to veľmi dôležité, keď chcete vyzerať dokonale a mať postavu ako modelka. Niektorým ľuďom však úplne stačí, keď zhodíte pár kíl. Napríklad aj mne by to ku šťastiu úplne stačilo. No najhoršie, čo môže byť je, že budete len tak sedieť a sťažovať sa. Ak predsa chcete schudnúť, musíte sa zodvihnúť a niečo preto urobiť, no nie?

brambory

Chcete naozaj schudnúť alebo sa chcete len sťažovať na to, ako vyzeráte?
Pretože, povedzme si úprimne, niektorým ľuďom to večné sťažovanie sa úplne vyhovuje. Aj keď si to možno nepriznajú, v konečnom dôsledku ich naozaj baví, že sa môžu posťažovať a že sa môžu poľutovať. Ale ak chce človek schudnúť, tak asi odloží návštevy fastfoodov a doma si večer dá namiesto čipsov nejakú zeleninu. Aspoň ja to takto vnímam. Pretože som bola presne taká istá, keď som sa rozhodla, že sťažovania už bolo dosť. Zapla som internet a vyskúšala som hneď prvé, čo som našla. Bola to ketonova dieta.

dieta

Mnohí ľudia takúto formu chudnutia odsudzujú a považujú ju za niečo ako je napríklad hladovka. No je jasné, že to takto nie je. Predsa len, prečo by ste mali trpieť? Ale keď upravíte svoju stravu, môžete si byť istý tým, že sa veci pohnú dopredu. Nejde o to, aby ste si zakazovali jesť. Ide o to, aby ste sa prestali prejedať a nejedli veci, ktoré vám v chudnutí absolútne nepomáhajú. Keď sa vám niečo nepáči, tak to zmeňte, no nie? Prečo by ste sa mali stále na niečo sťažovať? Nemá to žiadny význam.