K tomu, aby ste ale mohli naozaj odcestovať, budete potrebovať aj kvalitnú batožinu, ktorá vám ponúkne veľkorysý úložný priestor pre všetko, čo potrebujete mať so sebou. Takáto cestovná taška by mala spĺňať hneď niekoľko kritérií, ako je kvalitný materiál, ľahká ovládateľnosť a dostupná cena.

batohy

Poradíme vám, na čo si dať pri nákupoch pozor!
Na dovolenku si väčšinou vozíme až trikrát viac vecí, než potrebujeme. Pritom sa nám veľmi často stáva, že zabudneme na niečo podstatné. V tomto prípade sa nám oplatí zoznam. Hlavne my ženy som v tomto smere veľké expertky. Navyše väčšina mužov balenie na nás rada nechá, pretože túto činnosť z duše nenávidia.

1) Členenie a veľkosť kufra
Veci by ste mali mať možnosť pohodlne poskladať a nie je mať nahádzané vnútri ako seno. Výhodou sú najmenej tri časti alebo poschodia vašej batožiny. Veci sa vám tak vzájomne nepremiešajú a nezničia. Na dlhšie trasy sa vám bude určite hodiť kufor na kolieskach, ktorý je veľmi praktický a naložený rozhodne dosť ťažký. Keď pôjdete na chalupu, stačí vám len niečo menšieho. Alebo môžete vyskúšať tašku cez rameno. Niektorá batožina môže pripomínať tak trochu dámsku kabelku. Jej výhodou sú pevné steny, takže sa vnútri nič nepoškodí.

2) Pevný materiál hrá prím
Volila by som rozhodne nepremokavú variantu, ktorá vydrží každú nepriazeň počasia. Vo výbere farby môžete byť pokojne odvážna. Čierna farba je síce univerzálna a konzervatívna, ale čo napríklad zmyselná červená alebo žiarivá žltá ?! Tohtoročná sezóna miluje tyrkysovú alebo jasne ružovú. Pokojne si môžete pohrať aj s rôznymi vzormi alebo nápismi. Navyše si hneď svoju batožinu spoznáte a rozhodne sa tak nepomýlite.

zavazadla

Veľmi kvalitnú ponuku, ktorá vám pristane, nájdete napríklad tu:.
Ak už vyrazíte kamkoľvek, prajeme vám krásne strávený čas, kde budete relaxovať a užívať si nadobudnutý pokoj. Verte tomu, že aj vy si ho rozhodne zaslúžite!