Pozeráte sa na svoje ruky a v kútiku srdca túžite po krásnych nechtoch? Pýtate sa otázku, či budú vyzerať prirodzene a či si zvyknete pri bežných domácich prácach na dlhé nechty? Prestaňte sa obávať a konečne si urobte radosť.
V dnešnej dobe je už všetko popredu a skúsená „nechtárka“ vám dokáže urobiť pekné nechty, ktoré vyzerajú prirodzene a ani neviete, že sú umelé. Nájdite si salón s dobrými recenziami, alebo dajte na odporúčanie kamošiek a dohodnite si stretnutie.

kosmetika

Výroba nových nechtov trvá max. dve hodiny aj s kávičkou. Dôležité je, aby ste si niekoľko dní pred termínom nestrihali nechty, ale práve naopak, snažte sa si vypestovať aspoň dva tri milimetre. Nech sa vám dá rýchlejšie a ľahšie vytvoriť nový necht v dĺžke, akú si zvolíte. Nájdite si na internete obrázok, čo sa vám páči. Nech máte predstavu a viete ju opísať. „Nechtárka“ vám dá na výber farebnú paletu uv gelov, opýta sa vás na vašu predstavu a aké chcete zdobenie. Či by si chcete dať nalepiť kamienky alebo sa vám viac páčia ornamenty, či ručne maľované kvety. Môžete si vybrať iba jednofarebné nechtíky, ktoré vám zaručia jednoduchosť alebo každý prst inej farby.

Obľúbená je klasická francúzska manikúra, hlavne u starších dám. Namaľované špičky nechtov nabielo na jemnom podklade. Novší a populárny trend na vytvorenie prirodzenej francúzskej manikúry sa volá Baby Boomer a používa sa častejšie, hlavne na svadobné nechty, ale je vhodný aj na bežné nosenie. Týmto spôsobom sa vytieňujú špičky do stratena, či už v bielej farbe, alebo si vyberiete iný odtieň. Jedno z ďalších zdobení sa volá Aurora, s ktorým vám vytvorí na nechtoch tzv. dúhový odlesk.

manikura

Záleží len na vás čo sa vám páči a čo si prajete. Možností je veľa. Či stavíte na jednoduchosť alebo sa rozhodnete pre extra dlhé typy nechtov, na ktorých krásne vyniknú ručne maľované obrázky.
Netreba zabudnúť na to. Že nové nechty vám vydržia tak tri štyri týždne. Podľa toho, ako rýchlo vám rastú tie vaše.