Je ťažké zdôveriť sa niekomu (hoci aj mame, či najlepšej kamarátke), že máme problémy. Hocijakého charakteru. Nie je to jednoduché. Mnoho krát sa nestretneme s pochopením, ale skôr s odsúdením a pohŕdaním. Nie každý vie pochopiť druhého človeka. Empatia mnohým chýba a potom nás stavajú do takej situácie, že oni sa majú horšie ako my a preto nemáme najmenší dôvod sa sťažovať. No, pre každého človeka osobne sú jeho problémy tie, ktoré sú najpodstatnejšie. Nikto vás nedokáže pochopiť viac ako ten, čo si niečo také zažil alebo zažíva.

dildo-1607979_1920

Jeden z takýchto problémov je aj porucha erekcie. Muži sa s tým veľmi nerady niekomu zdôveria, pretože majú pocit, že utrpí ich mužnosť a ego. Chlapi jednoducho nie sú od prírody stavaný na to, aby sa sťažovali alebo hovorili o svojich problémoch. Radšej si ich nechávajú dlhé roky len pre seba a nechcú zaťažovať svoje okolie. A pritom sa s týmito problémami stretáva skoro každý druhý muž. Nie je to nič nezvyčajné ani ojedinelé. Voľakedy muži umierali skôr a preto nepotrebovali nejaké povzbudenie na prahu svojho života. Teraz žijeme všetci dlhšie a chceme si aj dlhšie užívať radosti života. Nielen z vnúčat, ale aj z vlastnej manželky sa treba občas trochu potešiť. Nie každému to však ide a to nie je hanba. Treba to riešiť a dopriať si to, čo si zaslúžite.

Je to takisto zdravotný problém ako aj bolesti chrbtice alebo hocijaké iné zdravotné ťažkosti, ktoré vás trápia a idete s nimi doktorovi. Tak prečo nejdete aj s týmto?

roman-2651865_1920

Malo by sa o tom hovoriť

Zostávať uväznený vo svojich problémoch nepridáva na nálade nikomu z nás. Každý potrebuje pochopenie a pomoc, hoci ju nežiada. Časom to možno pochopí a bude ochotný využiť váš návrh, ktorý ste mu dali. Len nesmiete zostať slepý k problémom iným, ale zároveň ani k tým vlastným. Vždy sa dá pomôcť. Aj keď málo, ale dá.