Aj keď sa vám môže zdať, že nemáte náladu už na nič a ani ju už nikdy nebudete mať, tak sa zastavte, spomaľte a porozmýšľajte o svojich nekonečných možnostiach. Strata blízkeho človeka je síce ťažká, no nemusí http://feminity.zoznam.sk/c/902008/vlastnost-ktoru-som-ako-zena-nikdy-nechcela-mat-kvoli-tomuto-ponizeniu-od-muza-som-sa-rozhodla-zmenit pre vás znamenať koniec sveta. Je to len na vás ako sa s týmto popasujete a budete žiť. Je to ťažké, no nie je to konečný stav. Aj tento pocit raz prebolí a zmení sa. Niektoré činnosti by vám však pomohli sa s tým vyrovnať lepšie. Niečo také ako erotické a tantra masáže Snina Privatportal. Nežné pohladenie je niečo, čo teraz potrebujete najviac a práve pri takýchto masážach sa vám ho dostane najviac. Dotyky a vrúcne, horúce ruky masérky vás opantajú a už vás nepustia, kým nebudete dokonale uvoľnený.

Nie je čas pohnúť sa ďalej? Síce to bolí, ale nemôžete predsa zostávať na rovnakom mieste neviem koľko rokov, nie? Priznajte sa, že už vás to i tak nebaví!

love-5280943_1920

Pri masáži prídete na úplne iné myšlienky. Žiadna žena nie je jediná na svete, hoci sa vám to tak môže zdať. Ani vaša žena by nechcela, aby ste skončili so svojím životom a prestali ho žiť. Každý z nás má svoje potreby a potrebuje cítiť ľudské teplo a nežnosti. Ľúbiť môžete aj naďalej svoju ženu, to vám nikto neberie. Len občasné pohladenie vám padne určite vhod, pretože aj keď to bude znieť kruto, tak vaša manželka vás už asi nepohladí, hoci by ste neviem ako veľmi chceli. Nezabúdajte na ňu, noste ju v srdci, no žite ďalej aj touto formou občasnej zábavky. To teraz neznamená, že musíte celý svoj ďalší život prežiť v žiali a sklamaní za to, že už tu nie je vaša najbližšia rodina. Vy žijete ďalej, tak sa snažte, aby ste tu niečo pekné po sebe zanechali.

woman-1042428_1920

No, nemám pravdu? Nepotrebujete nejaké teplo ľudského tela, ktoré vám dodá silu a odhodlanie do ďalších dní? Nepotrebujete trochu uľaviť na tele i na duši? Prísť na iné myšlienky?