Na Vianoce, Valentína, narodeniny, výročie alebo len tak pre potešenie, nič nepoteší ženu viac, ako pekná bižutéria. Mnohé ženy sú od prírody tak trochu „straky“, a preto na podčiarknutie svojej krásy rady používajú doplnky vo forme práve spomínanej bižutérie. Výber je skutočne široký, preto môžete kombinovať do sýtosti. Bižutéria a vhodný outfit, nič lepšie si pre tuning celkového vzhľadu ani nemôžeme predstaviť. Masívny, výrazný náhrdelník je ideálnou voľbou pre jednoduché, jednofarebné outfity. Je to dominantný prvok, preto celkový dojem nepokazme prekombinovaním. Imitácia zlata a striebra nie je hanba, ak nechceme zbytočne vyhadzovať peniaze za drahé šperky. Riskujeme síce, že sa nám takáto bižutéria po čase znehodnotí, sčernie alebo stratí pôvodnú farbu. Rozhodnutie je len a len na vás a vašom rozpočte.

Naramok

Náhrdelníky, náramky, náušnice a iná bižutéria vyrobená z plastu je odolná, trendy a nadčasová. Nemusí pôsobiť lacno, práve naopak. Trh ponúka mnoho zaujímavých produktov na kreatívne realizácie. Zvoľte hravé farby, ktoré iba podčiarknu vašu optimistickú náladu. Ak si ale zakladáte skôr na elegancii a luxuse, siahnite po bižutérii obohatenej o kryštáliky alebo swarovského kamienky. Budete kráľovnou každého plesu a večierku. A čo tak hodinky ako módny doplnok? Nevadí, že čas aj napriek tomu stále sledujete výlučne iba na mobilnom telefóne. Hodinky ako bižutéria nemusia plniť svoju pôvodnú funkciu.

Nahrdelniky

Niekto rád nosí hodinky namiesto náramku alebo aj v kombinácii s ním. Jemné hodinky s menším ciferníkom v zlatej, ružovej alebo bielej farbe dokonale podčiarknu vašu ženskosť. Naopak pánsky štýl si vyžaduje veľké pánske hodinky tmavých farieb. Potešte aj manžela štýlovými hodinkami a potom si ich z času na čas požičajte podľa potreby. Po svoju ideálnu bižutériu nemusíte zároveň chodiť ďaleko. Stačí si otvoriť internet a objednať bižutériu – online obchode Diverseshop s doplnkami od výmyslu sveta pre dámy ako aj pánov.