Nikdy by ste sa nemali pozerať na veci len povrchovo, a to platí aj o vašom chudnutí a o veciach, ktoré sú pre vás z nejakého dôvodu samozrejmé. Verte tomu, že občas musíte urobiť všetko presne také, ako chcete, aby naozaj boli veci také, ako by mali byť. Verte tomu, že občas sa proste musíte zamyslieť, prečo vlastne chcete schudnúť. A keď neviete, ako na to, mali by ste urobiť viac. Asi je to smiešne, no nech sa deje čokoľvek, vždy musíte urobiť maximum preto, aby boli veci podľa vašich predstáv a takisto aj chudnutie.

svačina

Hoci možno nebudete chudnúť priamo raketovou rýchlosťou, vždy sa musíte presvedčiť o tom, prečo sú pre vás niektoré veci dôležité a prečo naopak vôbec nie. Kedykoľvek sa vám nejaké veci nezdajú, mali by ste urobiť všetko presne tak, ako vy sami chcete a mali by ste urobiť presne podľa plánu aj to, čo je podľa vás nedosiahnuteľné. A viete, keď ide o chudnutie, mali by ste urobiť aj množstvo ďalších vecí. Napríklad by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo urobíte pre svoju postavu, čo je podľa vás dobré a prečo by ste sa mali zamyslieť nad diétou.

bříško

Mali by ste sa zamyslieť nad tým, prečo je pre vás dôležité, aby boli veci presne podľa plánu. Verte tomu, že niekedy jednoducho musíte urobiť všetko presne tak, ako to presne urobiť tak, aby boli veci naozaj dokonalé, ale to ešte stále nie je všetko. Väčšinou sa jednoducho musíte pozrieť na to, prečo sú podľa vás veci naozaj presne také, ako by mali byť. A hoci to možno teraz neviete, vždy musíte urobiť veci také, ako to naozaj chcete. Keď na to prídete, možno zistíte, prečo to je podľa vás dôležité a prečo sú veci naozaj dobré a prečo je naozaj všetko podľa plánu. Takže, ako to nakoniec vymyslíte? Skúsite urobiť všetko podľa plánu? Alebo je to pre vás komplikované? Verte tomu, nemusíte sa ničoho báť.