Akoby toho nebolo dosť aj bez toho. Veď chodíme do práce, chodíme do školy, je to prvý pracovný deň po milovanom víkende, tak čo teraz? To musí ešte aj liať ako z krhly? Nedajbože, že je ešte aj búrka. Aj keď v tom prípade môžeme dúfať aspoň vo výpadok prúdu a možnosť, že nebudeme mať toľko zákazníkov, klientov, no kohokoľvek, komu sa musíme v ten deň súrne venovať.

deštníky

V každom prípade určite každá jedna žena potrebuje mať v takýto deň niečo pozitívne. Niečo, čo jej urobí naozaj dobrú náladu. Niečo, čo ju bude tešiť. Práve preto je dobré nastaviť si deň tak, aby nás niečo také, ako je nepodarené počasie, jednoducho nemohlo rozhodiť. Máme pre vás určite hneď niekoľko tipov, ktoré vám zaručia pozitívny deň.

1. Naplánujte si niečo pozitívne.
Nie je nič lepšie, ako si urobiť radosť vtedy, keď ju nevyhnutne potrebujete. Je dôležité, aby ste mali pri sebe vždy niečo, čo vás poteší. Nebudete predsa sedieť v práci alebo v škole s tým, že vás nič pozitívne nečaká. Čaká, len sa pre to musíte rozhodnúť. Ak sa rozhodnete, že si v tento deň niečo pekné kúpite, budete sa na to tešiť celý deň. Alebo si choďte zaplávať či myslite na to, ako si večer pozriete obľúbený seriál a dáte si pizzu. Uvidíte, že presne radosť na toto vád bude sprevádzať celý deň.

2. Majte krásne doplnky.
Nič nie je na upršanom dni pozitívnejšie ako farebné dáždniky. Práve vďaka nim budete mať veselší celý deň. Okrem toho sa môže pokojne stať, že vylepšíte deň aj niekomu inému. Je to doplnok, ktorý vás urobí šťastnou. A vaše okolie tiež.

deštník

3. Naučte sa vtip.
Naučte sa jeden naozaj dobrý vtip alebo si spomeňte na nejaký svoj humorný zážitok a povedzte ho v práci alebo v škole všetkým, ktorí sa cítia deprimovane. Vtipná historka vedie k ďalším vtipným historkám a uvidíte, ako smiech zapôsobí na váš upršaný deň. Ani nebudete vedieť ako a budete sa usmievať, pretože budete mať v hlave smiech.