Na špeciálna ponuka šitá na mieru pre firmy Vám prináša výhody, ktoré len tak u iného predajcu nenájdete. Sme profesionálna autoumyváreň a pre Našich zákazníkov robíme ten najlepší servis. U nás nenájdete len servis, u Nás nájdete špeciálny, kvalitný, rýchly servis, ale taktiež aj pochopenie a výhodnú cenu. Vieme, že pokiaľ ide o Vaše auto ste nekompromisní a chcete len to najlepšie. A my Vám to najlepšie a ešte k tomu za najlepšiu cenu v Dubnici nad Váhom ponúkame.
U nás môžete čakať profesionálnu diagnostiku Vášho auta, mechanické opravy, či elektrické práce, pokiaľ si to situácia vyžaduje, servis doslova na počkanie, v prípade, že nemáte čas na zbytočné vyčkávanie, montáž či už príslušenstva alebo doplnkov a profesionálne umytie Vášho auta.Muž čistí svoje auto.jpg
Normálne máme otváracie hodiny od pondelka do piatku od 8:30 do 17:30, ale pre firmy ponúkame špeciálne riešenie, nakoľko vieme, že pre Vás môže byť niekedy ťažšie priviesť autá v tomto časovom rozmedzí. Preto ak ste firma, s väčším počtom áut, ponúkame Vám otváraciu dobu mimo klasickú, umytie cez noc (večer auto vyzdvihneme ráno ho máte krásne umyté), ale taktiež aj vyzdvihnutie a privezenie auta našim personálom. Červené auto v procese čistenia.jpgTaktiež Vám exkluzívne len pre Vás ponúkame víkendové umytie. Pokiaľ máte nejaké iné špeciálne požiadavky, stačí nás jednoducho kontaktovať, najlepšie na našich webových stránkach uvedenom telefónnom čísle a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie tak, aby ste boli spokojní a nemuseli hľadať iný autoservis či inú autoumyváreň. Navyše, vaše autá sa budú blýskať ako nové! Nikto nerozpozná, či si skutočne nové alebo len umyté, pretože Náš servis a naša starostlivosť o Vaše auto ako aj o Vás sú skutočne jedinečné a na trhu bezkonkurenčné! Že neveríte? Tak náš vyskúšajte!