Často, keď myslím na chudnutie, rozmýšľam aj o iných veciach, ktoré ho proste sprevádzajú. Ľudia, ktorí chudnúť nemusia, si myslia, že je to veľmi jednoduché. Len proste niečo upravíte vo svojom jedálničku, začnete cvičiť a stačí. Ale to tak vôbec nie je a ľudia, ktorí si myslia, že je to tak, sú naozaj veľmi naivní. Pretože nech sa deje čokoľvek, vy musíte fungovať úplne inak, ako sa vám možno teraz zdá. Vy musíte ísť úplne naplno a nakopnúť sa do toho, aby vám to šlo. A keď sa do toho takto opriete, budete vedieť, že to pôjde a že budete spokojný s tým, čo je okolo vás.

nadváha

Pre mnohých ľudí je najhoršie práve to, že sa musia vzdať vecí, ktoré majú radi.

Zrazu to už nie je len o tom, že musíte jesť zeleninu. Zrazu je to proste o tom, že musíte robiť to a hento a riešiť ešte milión ďalších vecí. V konečnom dôsledku si však musíte uvedomiť, že aj keď sa niečoho vzdávate, je to pre niečo, čo je pre vás dôležité a na čom vám skutočne záleží. A to je niečo, čo by vás malo držať nad vodou, aj keď je to teraz možno veľmi ťažké. V skutočnosti však viete, že robíte dobre.

zelenina

Ako nahradiť sladké?

Ono to nie je len tak, pretože by to malo byť vždy rafinované a mali by ste sa snažiť o to, aby to tak naozaj bolo. Nakoniec si však sami veľmi dobre uvedomíte, že internet je plný zdravých receptov. Môžete si dať aj palacinky, keď budú vyrobené z tých správnych surovín. Pamätajte však na to, že to robíte hlavne pre seba. A to je niečo, na čo by ste mali myslieť skutočne vždy. Potom sa môžete tešiť zo všetkého, čo vás obklopuje a čo je pre vás naozaj dôležité. To je to, na čom naozaj záleží, tak sa toho držte, kým môžete. Takže už ide naozaj iba o vás, ako sa k tomu postavíte. Uvaríte si niečo zdravé alebo sa začnete napchávať čokoládou a keksíkmi? Je to na vás, tak skúšajte.