Aj vy sa nad vetou, že muži majú rozum v nohaviciach, iba pousmejete? Určite existujú aj situácie, kedy sa poriadne nahneváte, no v oboch prípadoch, toto tvrdenie, nie je len satirou, ale realitou. Ak by ste si prečítali (áno, je to viac – menej nemožné, takže dajme tomu, že teoreticky) sanskrit, dozvedeli by ste sa, že mužský pohlavný orgán, je v tejto kultúre považovaný za absolútne centrum každého muža.
Podľa tejto filozofie, je mužský penis miestom, kde sa „vpisuje“ všetko, čo sa okolo človeka deje. Práve preto, vznikli tantrické masáže a aj masáže, pri ktorých je masírované len mužské prirodzenie. Pri týchto technikách, sa má človek uvoľniť a masérka, v podstate, vymasíruje všetko zlé von z tela.Muž sedí na zemi pri stene z dreva a na hlavé má čiernu kapucňu.jpg

Zbavte sa všetkého zlého

Masáž penisu Bratislavavám môže pomôcť pri mnohých psychických problémoch, ktoré máte. Nemáme tým na mysli to, že navštevujete psychológa alebo dokonca psychiatra. Psychické problémy máme všetci, a to mnohokrát bez toho, aby sme si ich naplno uvedomovali.

Bez výčitiek svedomia

Ak sa teda necítite vo vlastnej koži, určite skúste tento spôsob relaxu. Je dosť pravdepodobné, že sa hanbíte, máte pocit, že by ste takto podviedli svoju partnerku a tak ďalej. Pokúsime vám trošku zmeniť pohľad na celú vec. Ak by ste žili, napríklad, v Indii, tak masáž penisu, by nepatrila medzi sexuálne služby, ale skôr zdravotnú starostlivosť.Ilustrácia ľudskej hlavy s mozgom v modrých farbách.jpg
V týchto krajinách, ju neraz vykonávajú aj muži – mudrci, ktorí ľudí liečia. Pri masáži totiž nejde o to, aby ste si čím skôr „uľavili“ a išli domov. Všetko prebieha pomaly, má svoju postupnosť a v neposlednom rade, nejde len o príjemné pocity v rozkroku, ale najmä vo vašej hlave. Takže milí páni, tieto riadky parafrázujte svojej partnerke, zbavte sa ostychu i výčitiek svedomia a masáž si užite stopercentne naplno. Ak by ste svoju milovanú nedokázali presvedčiť, tak ju na masáž vezmite so sebou alebo vyskúšajte masáž pre partnerov.