Keď sa rozhodnete, že chcete chudnúť, prečítate si na internete snáď všetko, čo s tým súvisí. A aj keď máte pocit, že by ste mali robiť všetko preto, aby ste schudli a čítať všetky návody a módne časopisy, niekedy to proste musíte nechať len tak. A verte tomu, že keď to urobíte, nakoniec prídete na to, že nech sa snažíte, ako len chcete, v konečnom dôsledku aj tak musíte urobiť všetko preto, aby ste si zachovali ten klasický režim, ktorý vaše telo potrebuje. A na to možno úplne postačí, keď sa proste prestanete zamýšľať nad niektorými vecami, ktoré vás obklopujú.

váha

Niekedy nepotrebujete, aby vám niekto hovoril, čo máte robiť. Niekedy nepotrebujete, aby vám niekto radil, čo si máte a čo si nemáte navariť. Je to iba na vás. Ale myslite aj na to, že nech sa deje čokoľvek, v konečnom dôsledku ste to práve vy, kto reálne rozhoduje o svojej postave a kto má nad ňou najväčšiu moc. Takže sa nechajte nikým a ničím zastrašiť. Verte tomu, že v konečnom dôsledku vy najlepšie viete, čo je pre vašu postavu dobré a správne. A ak sa toho budete držať, tak nikdy neurobíte krok vedľa, dokonca ani vtedy, keby ste veľmi chceli.

metr

Čo sa týka repcetov, asi už dávno viete, že na internete nájdete úplne všetko. A práve preto musíte myslieť aj na to, čo je pre vás dôležité a podstatné. Urobte si radosť niečím, čo sa možno drží vašej diéty, ale čo vám zároveň aj chutí. Máte nejaký obľúbený recept ? Viete, čo by ste naozaj chceli vo svojom jedálničku? Tak si to dovoľte. Nie je to predsa nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Uvarte si to alebo si to kúpte. Nikto vám predsa nemôže povedať, čo vám môže a čo vám nemôže robiť radosť. Verte teda tomu, čo je pre vás dôležité. A verte aj tomu, že nech robíte čokoľvek, nájdete správnu možnosť. Skúste to a nakoniec aj pochopíte sami, o čom hovoríme.