Akákoľvek masáž dodá vášmu telu novú energiu, uvoľní ho od bolesti a vaša myseľ príjemne zrelaxuje. Po náročnom dni plnom stresu a vyčerpania pôsobí ako balzam na dušu. Klasická masáž vám síce prinesie uvoľnenie svalstva, no masáž s nádychom erotiky vám dopraje pôžitok, po ktorom sa k tej klasickej už nikdy nebudete vracať.

body-to-body

Erotická masáž sa od tej klasickej líši v tom, že nevynecháva žiadne časti tela a ani tie najintímnejšie. Nejde tu len o sex, i keď vyvrcholením tejto masáže je ejakulácia, ktorá je vzhľadom na dotyky masérky očakávaná. Všetko však závisí na vašej dohode s danou masérkou. Práve s ňou si určíte hranice.

Nuru masáž v Tantra Diamond v Bratislave je svojím charakterom podobná tantrickej masáži, teda milovaniu duší. Nejde tu len o fyzický, ale aj duševný pôžitok, o odovzdanie a prijatie životnej energie, ktorá nás poháňa ďalej a vďaka ktorej vznikol život na zemi. Mali by sme telu dopriať presne to, po čom túži a nič mu neodopierať, netrápiť ho hladovaním a asketizmom.

nuru masáž

Nuru masáž sa začína spoločnou sprchou alebo horúcim kúpeľom s chutným drinkom. Dôležitá je aj atmosféra v salóne, môžete si prispôsobiť vôňu, prípadne hudbu podľa seba. Táto masáž je mimoriadna tým, že sa pri nej používa špeciálny nuru gél, ktorým sa natrie telo zákazníka a masérky a vďaka ktorému je masáž príjemnejšia, vzrušujúcejšia a plynulejšia. Je to prírodný gél alebo olej vyrobený z morských rias. Je bezfarebný, ľahko sa kĺže a je nelepivý, takže počas sprchovania sa vám pekne zmyje a nezanechá na vašom tele žiadne lepkavé fľaky. Jemné dotyky a pohyby tela masérky po vašom tele spôsobujú rozkoš, ktorá ďalej vedia k tomu, že sa váš organizmus dokonale uvoľní a zregeneruje. Táto masáž môže byť aj skvelým a originálnym darčekom v podobe darčekového poukazu pre známeho, ktorému chýba energia do života a každodenný stereotyp ho ubíja alebo pre kamaráta, https://www.turistika.cz/hotely/detail/prazdninove-byty-u-kamarata-1867620 ktorý sa lúči so slobodou. Nuru masáž je totiž zážitok na celý život.