Všeobecne platí, že muži majú radi najmä praktické veci, ktoré ale zároveň musia byť aj moderné a elegantné. Radi si vyberajú kožené doplnky, ktoré okrem svojej funkčnosti sú najmä elegantné a vyjadrujú status muža.

Také sú aj kožené peňaženky pánske. Vyznačujú sa precíznym spracovaním kvalitnej prírodnej kože, sú odolné voči mechanickému poškodeniu, sú elegantné a najmä praktické. Majú mnoho variácii – či už jednoduché tzv. dolárovky určené iba na papierové bankovky alebo peňaženky s tzv. francúzskym mincovníkom. Tie sú určené na mnohostranné použitie a majú samostatný priestor na mince.

Z ponuky si môžete vybrať množstvo veľkostí, tvarov a farebných kombinácii.

wallet-1010601_640

Čo sa týka zapínania na výber je klasické prekladacie na patent, alebo prekladacie bez zapínania, prípadne zapínanie na zips.

Pánske kožené peňaženky sú určené na všetky príležitosti, aj na tie športové. K dispozícii sú vzory so zapínaním na zips, ktoré sú odolné voči otvoreniu a vysypaniu obsahu.

Muži nemusia mať všetko farebné. Aj preto sú najčastejšie vyberané čierne, tmavomodré a hnedé. Určite aj Vás ale zaujmú vkusné peňaženky s jemnými doplnkami v bordovej, olivovo zelenej farbe alebo okrovej.

Pri výbere je potrebné vziať do úvahy účel využitia a príležitosť na ktorú sú určené.

Muži radi vytiahnu zo saka, košele alebo bundy kvalitnú koženú peňaženku. Vyjadruje ich status a sú radi, keď ich okolie ocení. Preto je správny výber kvalitnej koženej peňaženky dôležitý.

briefcase-161032_640

Kožené peňaženky pánske sú vhodným darčekom pre muža každého veku, od študenta až po seniora. Aj darčekové balenie ich určite poteší. Vytvorí z daného okamihu obdarovania jedinečnú záležitosť. A muži milujú neplánované a akčné veci.

Výberom vkusnej koženej peňaženky s množstvom vnútorného priestoru pre karty, doklady a perá vyhoviete svojmu partnerovi, priateľovi alebo blízkemu mužovi. Sú vhodné aj ako darček pre firemného partnera aj s venovaným prianím.

Kvalita a precíznosť sú stále „in“.