Využívať prírodné zdroje v domácnosti je správne riešenie. Dodávajú prírodnú atmosféru interiéru, vytvárajú teplo domova a vyžarujú silnú energiu. Ich najväčšou výhodou je ale trvanlivosť a dlhá životnosť. Estetická stránka je takisto dôležitá, prírodné materiály sú elegantné a luxusné.

kitchen-3575052_640

Ponuka zulove pracovne dosky je zameraná na ponuka prírodných kamenných pracovných dosiek do kuchyne, kúpeľne alebo do interiéru aj vrátane žulových doplnkov vo forme zásten, ostrovčekov, podložiek alebo poličiek.

Ponuka obsahuje široký výber žulových dosiek v rôznom farebnom prevedení, v mnohých rozmeroch, hrúbkach, tvaroch a s možnosťou leštených povrchov.

Žulové dosky sú synonymom dlhej životnosti, žula je prírodná hornina, ktorá tisícročiami získala pevnosť, tvrdosť a odolnosť a tá sa prenáša aj do materiálov používaných na výrobu doplnkov do interiéru a exteriéru.

Samotná príroda dala žulovým doskám jedinečnú a originálnu farbu, ktorá je rôznorodá a pri technologickom opracovaní zvýraznená. Preto si z ponuky určite vyberiete originálnu, neopakovateľnú pracovnú žulovú dosku vhodnú do kuchyne, kúpeľne v prevedení, ktoré bude elegantne zvýrazňovať Váš interiér.

Elegancia a luxus žuly je doplnený ľahkou údržbou, dlhou životnosťou a najmä odolnosťou voči vlhku, oderom, tlakom a teplu, čo v kuchyni alebo v kúpeľni určite oceníte. Počiatočná investícia sa rozhodne vyplatí, trvanlivý prírodný materiál je ako nový po desaťročia a nadčasová elegancia žuly sa nikdy nezunuje. Potvrdzuje to aj história, žulové dosky z minulosti sú neopotrebované, nesú stále v sebe zakódovanú odolnosť a pôsobia pekne.

kitchen-2165756_640

Žulové dosky majú široké využitie a kombinácie využitia. Napríklad kuchynská žulová doska doplnená o kuchynskú zástenu vytvorí elegantnú dvojicu doplnkov s praktickým efektom a jednoduchou údržbou. Aj žulové ostrovčeky na odkladanie horúcich predmetov sú nielen estetické ale aj nanajvýš praktické, uľahčujú prácu v kuchyni.

Príroda nám nielen pomáha, ale aj ponúka množstvo nápadov, napríklad aj prírodné žulové pracovné dosky.