Písacie potreby či iné administratívne pomôcky sa zídu v každej situácii, najmä, ak pracujete v interiéri, v kancelárskom priestore, kde je vždy dobré mať poruke pero či ceruzku. Ide síce o bežnú pomôcku, ale je len na vás, či si ju zvolíte v krásnej, originálnej podobe so zaujímavou a jedinečnou potlačou. V prípade, ak chcete odmeniť klienta či spolupracovníka, siahnite po perách v exkluzívnej súprave. Kovové perá je skvelý aj na prezentácie, konferencie či iné pracovné eventy formálnejšieho typu, kde sa môžete reprezentovať aj vlastnou značkou či logom. Vaše logo tak bude sedieť ako uliate a zároveň môžete dať takto pohodlne o sebe vedieť budúcim klientom či spolupracovníkom.

darčekové perá

K obľúbeným modelom patria guľôčkové perá z hliníka – typu GALBA (v cene 0,70 eur za kus), OLAF SOFT (1,23 eur), BETA (0,48 eur), LANDO (1,95 eur) či ZOE (0,49 eur). Z originálnym prevedení odporúčame napríklad keramické pero STAIN (16,78 eur) či guľôčkové pero SIGN I (16,66 eur). Ďalej sú možné sety – set roleru a guľôčkového kovového pera CALIOPE SET (10,87 eur) a ROYAL (22,53 eur). Skvelá možnosť je aj darčekové balenie – kovové plniace pero v darčekovej škatuľke s modrou náplňou (8,78 eur). Na výrobu kovových pier sú použité najkvalitnejšie spracované kovy – antikorová oceľ a kov, bronz, hliník či kov.

kovové perá

Perá si môžete objednať s klasickou čiernou alebo modrou náplňou v prevedeniach modrej, čiernej, sivej, ale aj farebnej – napríklad oranžové, červené či zelené. Cenovo dostupné už aj vo väčších množstvách. Ak by vám predsa len nevyhovoval kov ako materiál, sú dostupné aj plastové, korkové či bambusové perá, z ostatných potrieb zvýrazňovače, ceruzky a dokonca aj darčekové súpravy. Promo darčeky sa usiluje splniť vaše predstavy o reklamných darčekoch – cenovo prijateľných, kvalitných a jedinečných. Pre väčšiu ponuku si prezrite aj našu webstránku.