Ľadvinka ako prostriedok na ukladanie pánskych drobností, dokladov je už dnes minulosťou.

Moderný muž má svoj vyhranený štýl, ktorý sa vyznačuje jednoduchosťou, maximálnou funkčnosťou a eleganciou zároveň.

Také sú aj pánske ETUE tašky Diverseshop. Sú pohodlné, majú dokonalú organizáciu vnútorného priestoru, dostatok priehradiek na doklady a cennosti a vysokú odolnosť voči poškodeniu pri dennodennej manipulácii.

briefcase-161032_640

Sú vhodným doplnkom každého muža a sú ponúkané v prevedeniach na veľa príležitosti.

Ich zapínanie e je buď na zips alebo predné zapínanie pomocou funkčného mechanizmu, ktorý je zároveň aj doplnkom pánskej ETUE tašky.

V ponuke sú prevedenia s pútkom na zápästie, ktoré umožní mužom pohodlné nosenie. Je odnímateľné a vytvára variabilitu nosenia.

Po jej otvorení Vás prekvapí dostatok priestoru a úložného miesta na drobné pánske nevyhnutnosti ako napríklad pero, malý nožík a iné drobnosti.

vacations-5416894_640

Kožené prevedenia sú nielen praktické ale sa vyznačujú aj dlhou trvácnosťou a odolnosťou. Ich údržba je jednoduchá, stačí občas pánsku ETUE tašku pretrieť handričkou na kožu. Sú vhodné najmä na oficiálne stretnutia ale aj ako doplnok k takzvanej nedbalej elegancii a rifliam.

Športové outfity sú vhodné na každodenné nosenie, v ponuke sú tašky aj cez plece, čo ocenia najmä mladí moderní muži.

Široká ponuka zaujme a vyberie si z nej určite každý muž, ktorý túži po slobode a zároveň chce mať zabezpečenú premyslenú a jednoduchú organizáciu každodenných drobností, ktoré využíva.

Pánske ETUE tašky sú vhodným darčekom pre muža, darčekové balenia sú vkusne upravené a ponúkajú veľa prevedení.

Ich farebné prevedenie je väčšinou klasické, muži nemajú v obľube farby tak ako ženy. Obľube sa tešia najmä čierne, hnedé ale aj tmavomodré. Dopľňa ich výraznejšie štepovanie, ktoré je charakteristické pre pánsku módu.

Už na prvý pohľad sú vkusné, primeraných rozmerov a najmä praktické.