Kožená peňaženka z ponuky kožené peňaženky dámske je vyjadrením dobrého a vyberaného vkusu každej dámy. Je pohodlná, kvalitne spracovaná, elegantná a luxusná.

euro-4183162_640

Široká ponuka predstavuje množstvo farieb, tvarov, zapínaní a povrchových úprav. Tak ako je každá žena jedinečná, tak je aj každá dámska peňaženka unikátna. Podľa Vášho štýlu a vkusu si vyberiete matnú alebo lakovú koženú peňaženku, s jemnými a vkusnými ozdobami alebo ozdobným zapínaním. Aj zapínanie na zips alebo automatické cvoky je esteticky spracované a dokonale ladí s tvarom a funkciou peňaženky.

Všetky ponúkané kožené peňaženky majú určitý priestor na mince, na bankovky a zopár záložiek na fotografie alebo doklady, prípadne karty.

Vnútorná organizácia peňaženky je jedinečná, tak ako je aj samotná kožená peňaženka jedinečná. Môže obsahovať napríklad až niekoľko zásuviek na bankovky, alebo menší počet zásuviek na doklady, prípadne samostatnú časť krytú zipsovým uzáverom na mince, alebo priehradky na ústrižky a drobné písomnosti. Kvalitná kožená peňaženka v ponuke má vždy kvalitnú hodvábnu výstelku farebne ladiacu s peňaženkou. Pri otvorení peňaženky za luxusný pocit znásobí hodvábom, ktorý zjemní dokonalé až technické vyžarovanie spracovanej kože.

Kvalitné štepovanie, šitie, rovnomerné švy, presne padnúca výstelka a široká ponuka tvarov a farieb sú charakteristické pre ponúkané kožené peňaženky.

purse-972719_640

Darčekové balenie koženej peňaženky je vhodným námetom pre sviatočnú udalosť, ktorá si žiada vkusný darček. Z lásky a z pozornosti venovaná kožená peňaženka poteší každú ženu a pri otváraní darčekového balenia poteší aj srdce darcu.

Hovorí sa, že peňaženku si vyberáme intuíciou a že správna kožená peňaženka si nás nájde. Je to naozaj pravda a preto je aj ponuka široká, tak, aby si každý vkus a štýl našiel svojho majiteľa.

K dokonalosti patria ideálne zladené kožené doplnky. Nemusia byť výrazné, v jednoduchosti vynikne ich krása a dokonalosť. Aj keď koža nikdy nie je jednoliata, kresba a farba sú vždy jedinečné. V tom je čaro jej elegancie a aj povrchová lakovaná alebo matná úprava ju zachováva.