Dlhé čakanie na popularitu a masové objavenie medzi spotrebiteľmi bolo pre džínsy ovenčené úspechom. Hoci od svojho prvého objavenia museli prejsť dlhú cestu, ulice a šatníky napokon ovládli takmer úplne, a to platí až dodnes. Strihy sa menia, móda sa obnovuje, ale džínsy stále zostávajú jej súčasťou, hoci takisto podliehajú trendom.

Aj slim strih má svoje čaro

Nadčasovosť je asi ten správny výraz, ktorým môžeme džínsy charakterizovať. Okrem nadčasovosti sú však aj univerzálne a všestranne použiteľné, lebo sa jednoducho kombinujú, hodia sa do práce, ale aj na párty. Vzhľadom na širokú ponuku strihov neexistuje typ postavy, pre ktorú by sa na trhu nenašli vhodné jeansy. Značka BIG STAR je dôkazom toho, že každá z nás si môže zaobstarať také, ktoré jej pristanú a budú dobre sedieť, lebo to je polovica úspechu celého outfitu.

Rokmi sa menili strihy, štýly, prichádzali aj nové materiály, hlavne strečový, ktorý zaistí, že odevy sa postave skvelo prispôsobia a počas nosenia nebudú omínať či tlačiť. Pohodlie je potrebné aj vzhľadom na činnosti, ktoré počas dňa vykonávame, a tomu prispôsobujeme aj jeansy damske svoj šatník a každodenné outfity. Na výber máme rozličné strihy jeansov, rovné, široké, boyfriend, skiny, slim, mom jeans, boyfriend či legínsy.

Pekné pozadie v štýlových jeansoch

Nákup tohto kúska šatníka však treba zvážiť po každej stránke, nohavice vyskúšať, pokojne aj viacero strihov, aby ste zistili, ktoré z nich sú tie pravé, pretože iba dobre padnúce džínsy vyčarujú naozaj peknú siluetu postavy. To že, ich môžete nosiť s obyčajným tričkom, ale aj s hodvábnou blúzkou, ich posúva do kategórie univerzálneho kúska, nesklamú v žiadnej situácii a budete sa na ne môcť spoľahnúť vždy, keď vás premôže pocit, že dnes neviete, čo na seba.

Posledné trendy posúvajú dopredu nohavice s vyšším pásom, a to je fajn, lebo ten dokáže zamaskovať aj nejaké kilo navyše, v dobre zvolenej farbe, teda prevažne v tmavších odtieňoch, budete pôsobiť vyššie a štíhlejšie, a o to predsa každej žene ide. Maskovať to, čo sa nám nepáči a vyzdvihnúť svoje prednosti je dnes vďaka džínsom možné, sú tu pre nás v každom ročnom období.