Riešili ľudia aj v minulosti tak vo veľkom svoju postavu? Alebo to je skutočne fenomén dnešnej doby? Občas sa ľudia zastavia nad tým, ako sa správali v minulosti a nezamýšľajú sa nad tým či niekedy riešili svoju postavu, alebo nie. Je zvláštne sa nad tým pozastavovať, keď si uvedomíte, že ste sa dakedy vôbec nezamýšľali nad tým či máte trochu väčší zadok, alebo väčšie boky. Proste boli také, aké mali byť a prečo by ste to vôbec mali riešiť a rozobrať? Jednoducho je to fakt a tak to proste bolo. Naopak teraz sa nerieši nič iné len to, ako človek vyzerá a koľko váži.

detox

Ľudia sú možno povrchní, ale od vašej váhy záleží aj vaše zdravie
Možno si myslíte, že sa môžete vykašlať na to, čo hovoria ľudia okolo vás, ale pravda je, že vaša postava trochu ovplyvňuje aj vaše zdravie. Ako je to možné? Hlavne tak, že práve vaša váha hovorí o tom či ste podvýživený alebo máte naopak nábeh na obezitu. Mali by ste si na to dávať pozor, pretože možno na tom nezáleží teraz, ale raz na tom záležať bude, keď budete mať viac rokov. Nie je to však nič hrozné, keď viete, ako sa dostať na zdravú váhu.

pažitka

Mnohí ľudia začnú pri chudnutí trochu blázniť a nevedia, čo so sebou
Akonáhle sa dostanú na svoju vysnívanú váhu, začnú chudnúť viac a ešte viac a takto to ide dookola, až kým sa nestane niečo veľmi zlé. Keď však vyskúšate správnu metódu, nemôže sa to stať. Keď si odopierate všetko, čo vám chutí, nie je to celkom dobré. Strácate energiu a cítite sa neustále unavený. No proteinova dieta vám zabezpečí to, že sa budete cítiť viac, než len dobre. Nemusíte sa obávať o svoje zdravie, to bude v absolútnom poriadku. Ale je dôležité, aby ste vždy mysleli na to, kde je vaša hranica. Hranica je to, čo si musíte pri chudnutí určite dať. Inak by ste mohli skĺznuť do už spomínanej podvýživy, čo teda určite nie je lepšia alternatíva ako obezita.