Prezúvajte svoje pneumatiky len u renovovaných profesionálov v Dubnici nad Váhom!

Dajte svojim pneumatikám len tú najlepšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť v pneuservise, ktorý je certifikovaný a pracujú v ňom len renovovaní profesionáli so skúsenosťami v tomto obore.

Pneumatiky bývajú často podceňovanou časťou auta, a nie každý na ne kladie dôraz aký si zaslúžia. Najlepšie je kupovať renovované pneumatiky, ktoré sa dajú síce kupovať aj na internete, no tam vás nie vždy čaká istota že príde to čo ste si objednali. Preto sa všeobecne odporúča nakupovať pneumatiky presne v pneuservise, kde si ich plánujete nasadiť a chodiť meniť a opravovať. Rovnako vám tieto pneumatiky vedia zaručiť oveľa nižšiu hlučnosť ako konkurencia, tlmenie nárazov z vozovky a rovnako aj celkovo zvyšujú bezpečnosť jazdy.

PneuservisDubnica ktorého pôsobisko sa nachádza v Dubnici nad Váhom, je miesto, kde sa vášmu auto v pneuservise, ale rovnako aj automatickú umývačku áut a bezpečnostný kompletný servis motorového vozidla, dajú tú najlepšiu starostlivosť za bezkonkurenčnú cenu.

Pneuservis ponúka okrem základných, tak rovnako aj nad rámcové služby. Všetky služby ktoré ponúka sú tieto:výmena pneumatiky

  • Výmena pneumatík, runflat pneumatík, diskov, duší, ventilov pri striedaní letnej aj zimnej sezóny
  • Vyváženie a vyvažovanie diskov
  • Oprava a fixácia defektov
  • Oprava, výmena, nasadzovanie, vyrovnanie a rovnako aj striekanie diskov
  • Hustenie typov pneumatík interným plynom
  • Ponuka, predaj, uskladňovanie a nasadzovanie pneumatík + ostatné s nimi spojené službytire-640486_960_720

Pneuservis, rovnako ako aj ostatné zložky pitshopu ponúkajú aj osobné poradenstvo, ktoré je možné využiť v čase otváracích hodín. Ak máte záujem pneuservis navštíviť osobne, objednajte sa radšej na telefónnom čísle dopredu, aby sa vám dostalo dostatočného množstva času, ktorý potrebujete.