Čo sa týka matracov do postele, mnohý ani nevedia aké vlastnosti by správny matrac na posteľ mal mať. Je to jeho tvrdosť? Alebo materiál, z ktorého je vyrobený? Podľa čoho vyberáte matrac vy? Matrace majú dlhú životnosť. Aj niekoľko rokov kúpu nového matraca riešiť nemusíte. A od toho sa odvíja aj cena. Drahšie matrace sú častokrát kvalitnejšie a ich životnosť je aj dlhšia. Naopak, výber najlacnejšieho matraca v akejkoľvek predajni vám môže spôsobiť problémy už za krátky čas. A na vyležanom nepohodlnom matraci sa určite nespí dobre.

matrac

Matrac do postele je najlepšie vyberať v predajni, ktorá sa zaoberá práve predajom matracov. Takýto predajca je špecializovaný a pri výbere vám najlepšie poradia. Na Slovensku už od roku 1992 figuruje segum.sk. Segum začínal ako vychýrený výrobca ortopedických matracov v Senici. Dnes môžete v ponuke nájsť matrace penové, pružinové, taštičkové, ortopedické či protialergické. Výber je skutočne bohatý a na svoje si príde každý. Na segum.sk vám poradia odborníci, ktorý majú skúsenosti s predajom už dlhé roky. Navštíviť tiež môžete jednu z kamenných predajní v Bratislave, Žiline alebo Senici a matrac si môžete vyskúšať na vlastnej koži.

posteľ

Matrac by ste mali vyberať starostlivo. Nepodceňujte jeho kvalitu. Penové matrace vám zabezpečia maximálny komfort a vy sa vyspite ako v bavlnke. Pružinový matrac je prospešný pre ľudí s ortopedickými problémami. Nechajte si aj vy poradiť na segum.sk. Často krát sa zameriavame skôr na výber kvalitnej postele. No práve matrac je hlavným aspektom celej spálne. Len si predstavte koľko času strávite práve na matraci. Preto je dôležité, aby bol presne podľa vašich predstáv. Na segum.sk alebo priamo v predajni nájdete ako mäkké, tak aj tvrdé matrace, luxusné ale aj lacné matrace. Využite taktiež akciu na matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace. Iba na segum.sk.